W sobotę w ramach 10.kolejki IV ligi wielkopolskiej Rawia na własnym stadionie podejmie jednego z beniaminków ligi – Odolanovię Odolanów.

Pierwszym beniaminkiem z którym w tym sezonie mierzyła się Rawia była Korona Piaski. Mecz zakończył się wówczas bezbramkowym remisem a jednym z bohaterów był Karol Danek, który obronił w tym meczu rzut karny.

W poprzedniej kolejce oba zespoły zanotowały przymusową przerwę. Mecz Rawii w Ostrowie podobnie jak pojedynek Odolanovii z Gołuchowem z powodu złego stanu murawy po opadach deszczu został przełożony.

Nie oznacza to jednak, że piłkarze Rawii mieli wolne. Większość piłkarzy zagrała bowiem w meczu Rawii II Rawicz, która w meczu A klasy rozbiła przy Spokojnej Wielkopolankę Szelejewo aż 6:0. Cztery razy bramkarza gości pokonał Marcin Masełkowski a po jednym trafieniu dołożyli Jakub Borowczyk i Tomasz Wawrzyniak.

W ligowej tabeli wyżej plasują się piłkarze z Odolanowa,którzy z 10 punktami zajmują 11. miejsce.Co ciekawe niebiesko-biali lepiej spisują się na obcych boiskach gdzie zanotowali już trzy zwycięstwa.Pozycję niżej niż Odolanovia w ligowej tabeli plasuje się Rawia. Podopieczni trenera Jerzego Radojewskiego z 9 zdobytymi punktami zajmują 12.miejsce i nadal są jedną z drużyn, które na swoim boisku nie przegrały jeszcze ligowego meczu.

Początek meczu Rawia RAWAG Rawicz – Odolanovia Odolanów w sobotę, 30 września o godzinie 16:00. Stadion przy ul.Spokojnej.

 

Pin It on Pinterest

Shares