W sobotę piłkarzy Rawii czeka kolejny wyjazdowy pojedynek. W meczu 14. kolejki IV ligi wielkopolskiej podopieczni trenera Radojewskiego zmierzą się na wyjeździe z Białym Orłem Koźmin Wielkopolski.

Obie jedenastki w obecnym sezonie spisują się poniżej swoich możliwości i zajmują miejsca, które po planowanej reformie oznaczają opuszczenie IV ligi.

W poprzedniej kolejce piłkarze z Koźmina dość niespodziewanie zremisowali w Lesznie ze Stainer Polonią 2:2. W ligowej tabeli piłkarze prowadzeni przez trenera Marcina Dolatę z 10 punktami zajmują 13. miejsce. Pozycję wyżej w tabeli plasują się rawiczanie, którzy w poprzedniej kolejce doznali kolejnej wyjazdowej porażki. Tym razem niebiesko-biało-czerwoni polegli w Gołuchowie aż 6:0. Jak dotąd podopieczni Rawia zgromadziła na swoim koncie 11 punktów. Niezmienna pozostaje wyjazdowa statystyka, która po dotychczas rozegranych meczach nie wygląda dobrze. Na obcych boiskach Rawia zdobyła zaledwie punkt, strzelając przy tym jednego gola, a tracąc aż 20.

Sobotnie starcie obu drużyn z perspektywy tabeli będzie pojedynkiem o przysłowiowe 6 punktów. Sąsiedztwo w ligowym zestawieniu sprawia, że trudno wskazać drużynę, która po meczu świętować będzie zwycięstwo.

Początek meczu Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski – Rawia RAWAG Rawicz w sobotę, 28 października o godzinie 14:00.

Pin It on Pinterest

Shares