W sobotę piłkarzy Rawii czeka kolejny wyjazdowy pojedynek. Rywalem rawiczan w 11. kolejce IV ligi wielkopolskiej będzie Tur 1921 Turek.

W poprzedniej kolejce gospodarze sobotniego meczu pokonali na wyjeździe LKS Gołuchów 2:1. W ligowej tabeli podopieczni trenera Dawida Jóźwiaka z 15 zdobytymi punktami zajmują wysokie 5. miejsce i wciąż są w kontakcie z czołowymi drużynami ligowych zmagań.

Rawia w ubiegłej kolejce podzieliła się punktami z Odolanovią Odolanów remisując przy Spokojnej 1:1. W środę natomiast niebiesko-biało-czerwoni rozegrali zaległe spotkanie z Ostrovią 1909. Nie było to jednak udane spotkanie – podopieczni trenera Jerzego Radojewskiego przegrali aż 6:1.Jedyną bramkę dla Rawii w tym meczu zdobył Tomasz Wawrzyniak. Piłkarze z Rawicza ligowej tabeli zajmują 12. miejsce a w ich dorobku jest jak dotąd 10 punktów.

Rawiczanie, choć nie są faworytami tego meczu z pewnością będą chcieli pokusić się o pierwszy w tym sezonie wyjazdowy triumf. Gospodarze natomiast powalczą o kolejne zwycięstwo, które pozwoli im zachować miejsce w czołówce tabeli.

Początek meczu Tur 1921 Turek – Rawia RAWAG Rawicz w sobotę, 7 października o godzinie 15:00.

Pin It on Pinterest

Shares