Czas na ostatni piłkarski akcent w tym roku. W sobotę, w meczu 17. kolejki IV ligi wielkopolskiej piłkarze Rawii zmierzą się na wyjeździe z Victorią Ostrzeszów.

W poprzedniej kolejce, która była zarazem inauguracją rundy wiosennej rawiczanie ulegli przy Spokojnej Victorii Września 1:4. Mimo, że Rawia po bramce Marcina Masełkowskiego prowadziła w tym meczu do 60. minuty to końcówka spotkania należała niestety do drużyny gości. W ligowej tabeli podopieczni trenera Jerzego Radojewskiego z 12. punktami zajmują dopiero 15 miejsce i z pewnością nie jest to pozycja zadowalająca zarówno kibiców jak i działaczy Rawii.

Piłkarze z Ostrzeszowa w poprzedniej kolejce okazali się lepsi od LKS-u Gołuchów i triumfowali na wyjeździe 3:2. W tabeli biało-niebiescy z 19. zdobytymi punktami zajmują 10 miejsce a więc podobnie jak niebiesko-biało-czerwoni znajdują się w strefie spadkowej. Do bezpiecznego miejsca drużyna trenera Piotra Konstanciaka traci dwa punkty.

W meczu pomiędzy tymi drużynami rozegranym w rundzie jesiennej przy Spokojnej padł remis 1:1. Bramkę dla Rawii zdobył wówczas Jakub Borowczyk. Teraz powtórzenie tego wyniku patrząc na grę rawiczan na wyjazdach będzie sukcesem.

Początek meczu Victoria Ostrzeszów-Rawia RAWAG Rawicz w sobotę, 18 listopada o godzinie 13:30.

Pin It on Pinterest

Shares