Po dwóch tygodniach przygotowań przed piłkarzami Rawii sparingi, które mają przygotować drużynę do walki o utrzymanie w wielkopolskiej IV lidze

Pierwszym rywalem podopiecznych trenera Jerzego Radojewskiego była występująca w grupie wschodniej IV ligi dolnośląskiej Polonia Trzebnica. Spotkanie rozegrane na stadionie Fair Play Arena w Trzebnicy było bardzo wyrównane. Mimo kilku świetnych sytuacji bramkowych drużyny Rawii,  ostatecznie zakończyło się minimalnym triumfem gospodarzy 1:0.

Polonia Trzebnica – KP Rawia Rawicz 1:0

Drugim rywalem Rawii była drużyna z wrocławskiej klasy okręgowej – Orzeł Prusice. Spotkanie rozegrane w Trzebnicy po dobrej pierwszej połowie zakończyło się wygraną rawiczan 4:2. Bramki dla podopiecznych Jerzego Radojewskiego zdobyli Arkadiusz Wąchała, Oskar Maciejewski, Mariusz Molka i Szymon Zaborowski.

Orzeł Prusice – KP Rawia Rawicz 2:4

Kolejnym sparing-partnerem Rawii była Wiwa Goszcz. Mecz rozegrany w Środzie Śląskiej obfitował w zdobyte  gole i zakończył się remisem 4:4. Wszystkie bramki dla rawiczan zdobył Marcin Masełkowski.

KP Rawia Rawicz – Wiwa Goszcz 4:4

W czwartym meczu kontrolnym Rawia mierzyła się z Orlą Wąsosz. Mecz zakończył się pewnym triumfem podopiecznych trenera Jerzego Radojewskiego 4:0. Bramki dla Rawii w pierwszej połowie meczu zdobyli Stanisław Kołeczko, Szymon Zaborowski i Marcin Masełkowski. Bramka na 2:0 padła po samobójczym trafieniu piłkarza Orli.

KP Rawia Rawicz – Orla Wąsosz 4:0

W sobotę, 24 lutego Rawia zmierzyła się w Trzebnicy z Krobianką Krobia. Mecz zakończył się triumfem piłkarzy z Krobi 4:1. Honorową bramkę dla rawickiego zespołu zdobył Mateusz Pijanowski.

KP Rawia Rawicz – Krobianka Krobia 1:4

Przedostatnim sparingowym rywalem Rawii była występująca także w IV lidze wielkopolskiej w grupie południowej Obra Kościan. Mecz przebiegał pod dyktando drużyny z Kościana, która pokonała rawiczan bardzo pewnie 6:0.

KP Rawia Rawicz – Obra Kościan 0:6

Ostatnim sparingowym rywalem Rawii przed inauguracją rundy wiosennej była drużyna Piasta Kobylin. Mecz rozegrany na stadionie żużlowym zakończył się triumfem Rawii 2:1. Obie bramki zdobył Arkadiusz Wąchała.

KP Rawia Rawicz – Piast Kobylin 2:1

 

Pin It on Pinterest

Shares