Mimo, że na 1 maja przypada Święto Pracy o dniu wolnym nie mogą mówić piłkarze występujący w IV lidze wielkopolskiej. Na wtorek zaplanowano bowiem 25. serię gier. Piłkarze Rawii zagrają na wyjeździe z Odolanovią Odolanów.

Mecz można określić pojedynkiem drużyn o podobnym potencjale – tak przynajmniej wskazują miejsca obu drużyn w ligowej tabeli. W poprzedniej kolejce Odolanovia podzieliła się punktami w wyjazdowym starciu z LKS Gołuchów a bramkę na 2:2 zdobyła w 94. minucie meczu. Podopieczni trenera Krzysztofa Wewióra w tabeli zajmują 11. miejsce gromadząc na swoim koncie 27 punktów. Niebiesko-biali legitymują się bilansem bramkowym 31:40.

Rawiczanie w poprzedniej kolejce mierzyli się z jednym z kandydatów do awansu – Ostrovią 1909. Mimo, że w 10. minucie Rawia po bramce z rzutu karnego Mateusza Pijanowskiego objęła prowadzenie – ostatecznie lepsi okazali się goście wygrywając ostatecznie 1:4. W ligowej tabeli drużyna prowadzona przez Jerzego Radojewskiego z 26 zdobytymi punktami zajmuje 12. miejsce.

Poprzedni mecz tych drużyn rozegrany w rundzie wiosennej zakończył się remisem 1:1. Bramkę dla Rawii zdobył wówczas Ahmed LUKA Abdullah.

Początek meczu Odolanovia Odolanów – Rawia RAWAG Rawicz we wtorek, 1 maja o godzinie 16:00.

 

 

Pin It on Pinterest

Shares