Nie w weekend a już w czwartek Rawia rozegra swój mecz w 28. kolejce IV ligi wielkopolskiej. Rywalem rawiczan będzie LKS Gołuchów.

W związku z odbywającym się w najbliższy weekend w Rawiczu RAWICKIM FESTIWALEM SPORTU drużyna ze Spokojnej zwróciła się z prośbą o przełożenie zaplanowanego na 19 maja meczu. Wszystkie strony przychyliły się do niej i obie drużyny ligowe starcie rozegrają w czwartek.

Śmiało można stwierdzić, że oba zespoły do końca sezonu walczyć będą o odmienne cele. Piłkarze z Gołuchowa, którzy w ligowej tabeli z dorobkiem 48 punktów zajmują 5. miejsce nadal nie mogą być pewni utrzymania w IV lidze, dlatego w ostatnich trzech meczach muszą dać z siebie wszystko. W poprzedniej kolejce LKS pewnie pokonał na własnym boisku piłkarzy z Koźmina Wlkp. 4:0.  Piłkarze z Rawicza, którzy już pogodzili się ze spadkiem z IV ligi chcą pożegnać się z nią w jak najlepszym stylu i zdobyć jeszcze kilka punktów. Niebiesko-biało-czerwoni w tabeli zajmują 12. miejsce i zgromadzili jak dotąd 27 punktów. W poprzedniej kolejce Rawia zremisowała w Gostyniu z miejscową Kanią 0:0.

Jesienią, gdy obie jedenastki spotkały się na boisku w Gołuchowie górą byli gospodarze, którzy odnieśli bardzo przekonywujące zwycięstwo 6:0.

Początek meczu Rawia RAWAG Rawicz – LKS Gołuchów w czwartek, 17 maja o godzinie 18:00. Stadion przy ul.Spokojnej.

 

Pin It on Pinterest

Shares