Już w środę rozegrana zostanie 2. kolejka Ligi Międzyokręgowej grupy 2. Rywalem Rawii w wyjazdowym pojedynku będzie drużyna Wiary Lecha Poznań.

Obie drużyny przystąpią do meczu po inauguracyjnych porażkach. Choć w lepszych nastrojach są piłkarze Wiary Lecha, którzy w sobotę po emocjonującym meczu ulegli na własnym boisku Akademii Reissa 3:4 tracąc decydującą bramkę w doliczonym czasie gry. Co ciekawe drużynę Kiboli w tym meczu prowadziła jedna z legend Kolejorza – Jarosław Araszkiewicz, który chwilowo zastąpił na stanowisku trenerskim Jarosława Wróblewskiego.

Dużo słabiej od piłkarzy z Poznania spisali się rawiczanie. Drużyna Jerzego Radojewskiego przegrała na swoim terenie z innym spadkowiczem z IV ligi – GKS-em Dopiewo. Przez większość meczu stroną dominującą byli goście a niebiesko-biało-czerwoni atakowali tylko przy okazji kontrataków, ale nawet one nie przynosiły zagrożenia. Ostatecznie w drugiej połowie meczu piłkarze z Dopiewa dwukrotnie pokonali Sebastiana Cieślę i triumfowali 2:0.

Początek meczu Wiara Lecha Poznań – Rawia RAWAG Rawicz w środę, 15 sierpnia o godzinie 18:00.

 

Pin It on Pinterest

Shares