Po raz trzeci w tym sezonie Rawia w ligowym meczu zagra przed własną publicznością. W meczu 4. kolejki Ligi Międzyokręgowej gr. II do Rawicza przyjedzie Promień Krzywiń. 

Początek sezonu jeśli chodzi o terminarz jest dla Rawii ciekawy. Po inauguracji na swoim stadionie, wyjazdowym meczu z Poznaniu i poprzednim domowym z Akademią Reissa także w tej kolejce rawiccy piłkarze zagrają u siebie.

Rywalem niebiesko-biało-czerwonych będzie dobrze spisujący się jak dotąd Promień Krzywiń. Drużyna, która w poprzednim sezonie rywalizowała w leszczyńskiej klasie okręgowej w tym sezonie nie znalazła jeszcze pogromcy wygrywając dwa mecze i jeden remisując. W poprzedniej kolejce piłkarze z Krzywinia pokonali na swoim stadionie Wiarę Lecha 2:1. W ligowej tabeli z dorobkiem 7 punktów zajmują 3. miejsce. Swój mecz w poprzedniej kolejce wygrała także Rawia, dla której zwycięstwo z Akademią Reissa Poznań 3:0 było pierwszym w tym sezonie (mecze z Dopiewem i Wiarą Lecha kończyły się porażkami 2:0 i 3:0). Premierowe dla rawiczan bramki w tym sezonie zdobyli Cezary Lorenc, Piotr Łoskot i Tomasz Wawrzyniak. Zwycięstwo pozwoliło podopiecznym Jerzego Radojewskiego na nieznaczny awans w tabeli. Rawia z 3 punktami zajmuje w niej 13 miejsce.

Z pewnością w sobotę zarówno Rawia jak i Promień będą chciały podtrzymać dobrą passę i odnieść kolejne ligowe zwycięstwo. Zapowiada się więc ciekawy pojedynek. Jego początek na stadionie przy ul.Spokojnej o godzinie 17:00.

 

Pin It on Pinterest

Shares