W weekend 18/19 sierpnia rozegrana zostanie 3. kolejka Ligi Międzyokręgowej grupy 2. Piłkarze rawickiej Rawii na własnym terenie zagrają z drużyną Akademii Reissa Poznań.

Ostatni tydzień dla piłkarzy grających na tym szczeblu jest bardzo pracowity. W ubiegłym tygodniu zainaugurowali oni ligowe zmagania, w środę rozegrali kolejną serię gier a już w weekend rozegrają 3. ligową kolejkę. Do sobotniego meczu w zdecydowanie lepszych nastrojach przystąpią goście. Na inaugurację po zaciętym meczu pokonali Wiarę Lecha Poznań 4:3. W środę natomiast „akademicy” zremisowali u siebie z Orkanem Chorzemin 2:2. Po dwóch seriach gier piłkarze Akademii z dorobkiem 4 punktów zajmują w tabeli 5. miejsce.

Zdecydowanie gorzej radzą sobie jak dotąd piłkarze Rawii. Niebiesko-biało-czerwoni na otwarcie sezonu 2018/2019 przegrali na własnym stadionie z GKS-em Dopiewo 0:2 a w świąteczną środę nie mieli wielu argumentów w meczu z Wiarą Lecha i przegrali 3:0. Rawiczanie są jedyną drużyną, która w II grupie Ligi Międzyokręgowej nie zdobyła jeszcze bramki. Po dwóch porażkach podopieczni Jerzego Radojewskiego z zerowym dorobkiem punktowym plasują się 15. miejscu w ligowym zestawieniu.

Pozostaje mieć nadzieję, że w najbliższą sobotę rawiccy piłkarze zdobędą pierwsze bramki oraz punkty w tym sezonie. Początek meczu z Akademią Reissa Poznań na stadionie przy ul.Spokojnej o godzinie 17:00.

 

Pin It on Pinterest

Shares