W sobotę, 22 września spotkanie 8. kolejki Ligi Międzyokręgowej rozegrają piłkarze Rawii. Rywalami niebiesko-biało-czerwonych będzie PKS Racot.

Obie drużyny nie mogą jak dotąd złapać równej i stabilnej formy i mecze lepsze przeplatają gorszymi co ma swoje odzwierciedlenie w ligowej tabeli. Goście z Racotu w poprzedniej kolejce sprawili niespodziankę i na swoim terenie pokonali wyżej notowaną drużynę Wiary Lecha Poznań 2:1. W tabeli piłkarze prowadzeni przez trenera Dawida Dominiczaka z 7 punktami zajmują 12. miejsce.

Rawia, która po trzech efektownych ligowych zwycięstwach w rzędu w ostatnich dwóch spotkaniach zdobyła zaledwie jeden punkt ( remis 0:0 z Lipnem Stęszew) w poprzedniej kolejce przegrała na wyjeździe z Płomieniem Przyprostynia 2:0. Na domiar złego w tygodniu drużyna Jerzego Radojewskiego już po jednym meczu pożegnała się z rozgrywkami Pucharu Polski na szczeblu OZPN Leszno. W ligowej tabeli niebiesko-biało-czerwoni z 10 zdobytymi punktami zajmują 9. miejsce.

Warto dodać, że obie drużyny rywalizowały ze sobą także w ubiegłym sezonie na boiskach IV ligi, Lepiej spotkanie te wspominają rawiczanie, którzy dwukrotnie pokonali PKS (4:2 w Rawiczu i 2:0 na wyjeździe). Teraz z pewnością niebiesko-biało-czerwoni zrobią wszystko aby także w sobotę schodzić z boiska z ligowym triumfem.

Początek meczu Rawia RAWAG Rawicz – PKS Racot w sobotę 22 września o godzinie 16:00. Stadion przy ul. Spokojnej

 

Pin It on Pinterest

Shares