W najbliższy weekend rozegrana zostanie 6. kolejki Ligi Międzyokręgowej. W jednym ze spotkań rozpędzona Rawia zagra na własnym stadionie z Lipnem Stęszew. 

Piłkarze z Rawicza do sobotniego meczu przystąpią opromienieni serią trzech kolejnych zwycięstw po 3:0. O ile w meczach z Akademią Reissa i Promieniem Krzywiń Rawia wyraźnie dominowała o tyle w ostatnim meczu w Śmiglu to gospodarze w pierwszej połowie byli drużyną lepszą, W drugiej jednak goście przejęli inicjatywę i jak stwierdził po meczu trener Radojewski „Rawia po przerwie wyglądała już dużo lepiej”.  Rawiczanie po ostatnich triumfach awansowali w ligowej tabeli na 6. miejsce. W ich dorobku jak łatwo policzyć jest 9 punktów.

Piłkarze ze Stęszewa, którzy w poprzednim sezonie występowali w poznańskiej klasie okręgowej jak na razie w lidze międzyokręgowej radzą sobie średnio. W rozegranym w środę meczu 5. kolejki Lipno przegrało u siebie z drużyną Wiary Lecha Poznań 1:3. W ligowej tabeli biało-niebiescy z dorobkiem 5 punktów plasują się na 12. miejscu. Dotychczas piłkarze ze Stęszewa wygrali jedno ligowe spotkanie ( w inauguracyjnej kolejce 2:1 z LZS Stare Oborzyska), dwa zremisowali i tyle samo razy schodzili z boiska pokonani.

Początek meczu Rawia RAWAG Rawicz – Lipno Stęszew w sobotę, 8 września o godzinie 16:00. Stadion przy ul.Spokojnej.

 

Pin It on Pinterest

Shares