Po sobotnich i niedzielnych meczach 8. kolejki Ligi Międzyokręgowej piłkarze mają za sobą półmetek zmagań w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019. Sprawdźmy więc, którzy piłkarze Rawii spędzili jak dotąd na boisku najwięcej minut.

Trzech piłkarzy Rawii w dotychczasowych meczach przebywało na boisku w każdym z nich od pierwszej do ostatniej minuty. To bramkarz Sebastian Cieśla, który dodatkowo w czterech spotkaniach był niepokonany. Kolejni dwaj „kompletni” rawiczanie, którzy rozegrali już łącznie 720 minut to odpowiedzialni za linię defensywną drużyny Patryk Wawrzyniak i kapitan zespołu Tomasz Skrzypczak (na zdjęciu przy piłce).

We wszystkich meczach od 1. do 8. kolejki wystąpili także Patryk Siniecki (709 minut), Tomasz Wawrzyniak (412 minut), Oskar Maciejewski (559 minut) i Mateusz Pijanowski (719 minut).  Cała ta czwórka jednak kończyła swoje występy przed końcowymi gwizdkami sędziego lub wchodziła na plac gry z ławki rezerwowych. Najlepszymi strzelcami Rawii są jak dotąd Mateusz Pijanowski ( 4 gole) i Piotr Łoskot ( 3 gole).

Na ligowy debiut w seniorskiej drużynie nadal czekają bramkarze Michał Wolny, Dominik Basa i Jakub Machowiak, obrońcy Bartosz Frąszczak i Sebastian Foremniak, pomocnicy Jakub Sawko, Sebastian Orłowski i Stanisław Kołeczko ( kontuzja) oraz napastnicy Jan Wróblewski i Marcel Kubeczka.

 

Pin It on Pinterest

Shares