W najbliższą sobotę rawicka drużyna rozegra kolejne ligowe spotkanie. Jej rywalem będzie Płomień Przyprostynia.

Drużyna gospodarzy sobotniego meczu to beniaminek tegorocznych zmagań w lidze międzyokręgowej. W poprzednim sezonie drużyna ta występowała w poznańskiej klasie okręgowej. W tym sezonie jednak piłkarze z Przyprostynii radzą sobie przeciętnie. W ostatniej kolejce Płomień przegrał wyjazdowe spotkanie z drużyną Wiary Lecha 1:0. W ligowej tabeli czerwono-czarni z dorobkiem 7 punktów zajmują 11. miejsce.

Po słabszym początku sezonu z meczu na mecz rozkręcają się za to piłkarze Rawii. W poprzedniej kolejce rawiczanom nie udało się jednak przedłużyć serii ligowych zwycięstw do czterech spotkań. W ubiegłą sobotę niebiesko-biało-czerwoni zaledwie zremisowali bezbramkowo z Lipnem Stęszew co z przebiegu całego meczu można uznać za stratę dwóch punktów niż zdobycie jednego. W tabeli podopieczni trenera Jerzego Radojewskiego z 10 zdobytymi punktami zajmują 7. miejsce. Co ciekawe do zajmującej trzecie miejsce Wiary Lecha Poznań rawiczanie tracą zaledwie dwa punkty.

Przy początku sezonu i wyraźnie spłaszczonej tabeli zwycięstwo każdej z drużyn może zapewnić jej awans o kilka pozycji. Zapowiada się więc bardzo ciekawe widowisko.

Początek meczu Płomień Przyprostynia – Rawia RAWAG Rawicz w sobotę, 15 września o godzinie 17:00

 

 

Pin It on Pinterest

Shares