W najbliższy weekend rozegrana zostanie 10. kolejka zmagań w Lidze Międzyokręgowej. Rawicka Rawia na własnym stadionie zmierzy się z Orkanem Chorzemin.

Sobotni mecz będzie starciem zespołów bezpośrednio sąsiadujących ze sobą w ligowej tabeli. Zarówno rawiccy piłkarze jak i drużyna z Chorzemina plasuje się w dolnej części tabeli co zwłaszcza w rawickim środowisku jest niemiłym zaskoczeniem. Orkan Chorzemin w poprzedniej kolejce uległ na własnym terenie drużynie Wiary Lecha Poznań 1:4. W ligowej tabeli niebiesko-biali z dorobkiem 11 punktów zajmują 12. miejsce.

Rawia w poprzedniej kolejce derbowo rywalizowała z będącą w słabej dyspozycji Orlą Jutrosin. Wyrównane spotkanie zakończyło się szczęśliwym dla rawiczan remisem 2:2. Niebiesko-biało-czerwoni bowiem gola dającego remis zdobyli w doliczonym czasie gry. Rawickich kibiców oraz działaczy może niepokoić fakt iż Rawia na ligowy triumf czeka od 29 sierpnia, kiedy to pokonała Pogoń Śmigiel 3:0. Od tego momentu drużyna ze Spokojnej wywalczyła zaledwie dwa punkty. W efekcie w ligowej tabeli podopieczni trenera Jerzego Radojewskiego z 11 zdobytymi punktami zajmują 11. miejsce.

Początek meczu Rawia RAWAG Rawicz – Orkan Chorzemin w sobotę 6 października o godzinie 16:00. Stadion OSiR przy ul.Spokojnej

 

Pin It on Pinterest

Shares