W weekend rozegrana zostanie 14. kolejka Ligi Międzyokręgowej. Na zakończenie zmagań w rundzie jesiennej przed własną publicznością Rawia zmierzy się z Koroną Piaski.

Sobotni pojedynek będzie starciem drużyn sąsiadujących ze sobą w dolnej części tabeli. Obie drużyny w poprzedniej kolejce przegrały swoje mecze. Korona uległa na swoim terenie drużynie Wiary Lecha Poznań 0:2. W ligowym zestawieniu „koroniarze” z 14 punktami zajmują 12. miejsce. Podopieczni trenera Piotra Łuczaka legitymują się bilansem bramkowym 22-23.

Rawiczanie w poprzedniej kolejce niespodziewanie przegrali z ostatnim w tabeli Juna-Trans Oborzyska Stare 3:2. Nieoczekiwanie przed przerwą gospodarze zdobyli dwa gole. Tuż po przerwie Rawia wyrównała za sprawą Patryka Biegały i Piotra Łoskota, jednak decydującą bramkę zdobyła drużyna z Oborzysk. W ligowej tabeli drużyna prowadzona przez Jerzego Radojewskiego z 17 punktami i bilansem bramkowym 21-19 zajmuje 10. miejsce.

Pojedynek Rawii z Koroną zapowiada się ciekawe. Gospodarze w ostatnim domowym meczu jesienią będą chcieli zmazać plamę po niespodziewanej porażce w Oborzyskach i pożegnać się z kibicami dobrym meczem zwieńczonym triumfem. Goście także z pewnością powalczą o komplet punktów, który może dać im awans w tabeli.

Początek meczu Rawia RAWAG Rawicz – Korona Piaski w sobotę 3 listopada, godzina 14:00. Stadion przy ul.Spokojnej.