W weekend rozegrana zostanie 19. kolejka Ligi Międzyokręgowej. Rawicka Rawia zagra na wyjeździe z Promieniem Krzywiń.

W lepszych nastrojach do niedzielnego meczu przystąpią goście. W poprzedniej kolejce niespodziewanie wygrali oni po bramkach Bartosza Materkowskiego, Mariusza Molki i Mateusza Pijanowskiego z Akademią Reissa Poznań 3:2. Zwycięstwo to poprawiło atmosferę w Rawiczu oraz dorobek punktowy. Rawia ma ich teraz 23 a w ligowej tabeli drużyna prowadzona przez Jerzego Radojewskiego nadal zajmuje 10. miejsce z niewielką stratą do Gromu Plewiska i najbliższego ligowego rywala czyli Promienia Krzywiń.

Promień o swoim poprzednim meczu z pewnością jak najszybciej będzie chciał zapomnieć. Drużyna Waldemara Wojtkowiaka w 18. kolejce przegrała na wyjeździe z Wiarą Lecha aż 5:1, mimo że, jako pierwsza w tym meczu wyszła na prowadzenie. Piłkarze z Krzywinia w tabeli zajmują 8. miejsce a jak dotąd wywalczyli 29 punktów. Tuż przed nimi w tabeli znajduje się Akademia Reissa i PKS Racot.

Pojedynek Promienia i Rawii zapowiada się także jako rywalizacja najlepszych strzelców obu drużyn. Po stronie gospodarzy 7 zdobytych goli ma Łukasz Biały natomiast jedno trafienie więcej ma na swoim koncie lider rawickiej drużyny Mateusz Pijanowski. Jesienne spotkanie rozegrane w Rawiczu lepiej wspominają gospodarze, którzy po bramkach Pijanowskiego, Łoskota i Maciejewskiego triumfowali 3:0.

Początek niedzielnego meczu w Krzywiniu o godzinie 14:00

 

Pin It on Pinterest

Shares