Oczywiście wczorajsza informacja o meczu towarzyskim z Zagłębiem była primaaprilisowym żartem. PS. Przepraszamy tych, którzy już szykowali się na czerwcowe starcie z drużyną z Dolnego Śląska.

_________________________

Znakomita informacja dla kibiców piłkarskich z Rawicza. W czerwcu Rawia RAWAG Rawicz rozegra towarzyski mecz z Zagłębiem Lubin!

Drużyna z Dolnego Śląska przyjedzie do Rawicza w czerwcu, kiedy to odbywać się będą mecze eliminacji do Mistrzostw Europy 2020. „Miedziowi” będą wówczas także przed startem przygotowań do nowego sezonu bądź w trakcie treningów. Rawia natomiast kończyć będzie zmagania w Lidze Międzyokręgowej.

Przyjazd na Spokojną drużyny, której trenerem jest Bean Van Dael to okazja aby zobaczyć na żywo takich piłkarzy jak Damian Dąbrowski, Filip Starzyński, Bartłomiej Pawłowski czy Patryk Tuszyński. Oczywiście w meczu zabraknie zawodników powołanych do swoich narodowych reprezentacji.

Cieszymy się, że rawicka drużyna będzie mogła zmierzyć się z przedstawicielem LOTTO EKSTRAKLASY i na jej tle zweryfikować swoje umiejętności.

Wkrótce przekażemy Państwu więcej informacji na temat tego meczu!

fot. Tomasz Folta / www. zaglebie.com

 

 

Pin It on Pinterest

Shares