Trzecią kolejkę w ciągu tygodnia rozegrają piłkarze w Lidze Międzyokręgowej. W najbliższy weekend rywalizować będą w ramach 24. serii gier.

W jednym ze spotkań dojdzie do derbowego pojedynku pomiędzy Rawią RAWAG Rawicz a Orlą Jutrosin. W lepszych humorach do sobotniego meczu przystąpią jego gospodarze. Rawiczanie w środę po trudnym i wyrównanym meczu zremisowali w Racocie 3:3, mimo że gospodarze prowadzili już 2:0. Bohaterem gości został strzelec dwóch goli Tomasz Wawrzyniak. Pierwsze trafienie po powrocie po kontuzji zanotował także Stanisław Kołeczko. W ligowej tabeli drużyna Jerzego Radojewskiego z 27 zdobytymi punktami zajmuje 10. miejsce.

Piłkarze z Jutrosina w świąteczną środę zanotowali kolejną ligową porażkę. Mimo, że Orla grała ambitnie to ostatecznie musiała uznać wyższość Wiary Lecha i przegrała na swoim boisku 1:6. Jedyną bramkę dla gospodarzy w 50. minucie meczu zdobył Mateusz Świątek. Drużyna prowadzona przez Andrzeja Loksia w rundzie jesiennej wygrała zaledwie jedno spotkanie (3:2 ze Starymi Oborzyskami). W pozostałych schodziła za boiska pokonana. Biało – niebiescy jak dotąd zamykają ligową tabelę. Na ich koncie jest obecnie 9 punktów.

W jesiennym meczu między tymi drużynami rozegranym w Jutrosinie mieliśmy niespodziewane emocje i Rawia rzutem na taśmę wywalczyła remis 2:2. Bramki dla niebiesko – biało – czerwonych zdobyli wówczas Patryk Biegała oraz Patryk Wawrzyniak. Teraz z pewnością Rawia zrobi wszystko, aby nareszcie wygrać przed własną publicznością.

Początek sobotniego meczu na stadionie przy ul.Spokojnej o godzinie 16:00.

 

Pin It on Pinterest

Shares