Krobianka Krobia i Sokół Pniewy jako spadkowicze z IV ligi oraz Lew Pogorzela i Patria Buk jako mistrzowie klas okręgowych – oto nowe drużyny, które w przyszłym sezonie rywalizować będą w gr. II ligi międzyokręgowej. 

Wraz z końcem czerwca zakończyła się rywalizacja w IV lidze i okręgówce. Z tymi pierwszymi rozgrywkami pożegnały się m.in. Krobianka i Sokół, które nie poradziły sobie na tym poziomie i po jednym sezonie opuszczają zaszczytne grono IV – ligowców.

Swoje rozgrywki w klasach okręgowych wygrały natomiast Lew i Patria i to one wywalczyły awans do Ligi Międzyokręgowej. Drużyna z Pogorzeli do końca o promocję walczyła z Rydzyniakiem Rydzyna a Patria o siedem punktów wyprzedziła w tabeli Czarnych Wróblewo i Orzeł Granowo.

Przypominamy, że drużyny te zastąpią Pogoń Lwówek (wywalczyła awans do IV ligi) oraz Pogoń Śmigiel, Orlę Jutrosin i LZS Stare Oborzyska (spadek do klasy okręgowej).

__________

AKTUALIZACJA / 10.07.2019

W związku z wycofaniem się z rozgrywek IV ligi drużyny ze Śmiłowa jej miejsce zajmie Klub Sportowy Sokół Pniewy, który miał rywalizować w II grupie Ligi Międzyokręgowej.

Na razie nie wiadomo jaka drużyna zastąpi ekipę Sokoła w LMO.

Pin It on Pinterest

Shares