Domowym meczem z GKS – em Dopiewo Rawia RAWAG Rawicz zainauguruje sezon 2019/2020 w piątej lidze. Rundę jesienną podobnie jak w ubiegłym sezonie rawiczanie zakończą wyjazdowym meczem w Plewiskach.

Pierwszy mecz nowego sezonu Rawia rozegra 10 lub 11 sierpnia na stadionie przy ul. Spokojnej. W drugiej kolejce niebiesko – biało – czerwoni w Poznaniu zagrają z Wiarą Lecha a w trzeciej kolejce do Rawicza przyjedzie inna drużyna ze stolicy Wielkopolski – Akademia Reissa. Terminarz nowego sezonu jest bardzo podobny do tego z ubiegłorocznej rywalizacji w Lidze Międzyokręgowej. Ostatnim rywalem Rawii w rundzie jesiennej będzie Grom Plewiska. Mecz ten odbędzie się w Plewiskach 16 lub 17 listopada. 

Przypominamy, że nowymi drużynami w V lidze będą spadkowicz z IV ligi – Krobianka Krobia oraz mistrzowie klas okręgowych Patria Buk i Lew Pogorzela. Miejsce w lidze zachowała ostatecznie Pogoń Śmigiel.

Rawia także w poprzednim sezonie rozpoczynała rywalizację meczem z drużyną z Dopiewa. Wówczas górą okazali się goście, którzy triumfowali przy Spokojnej 2:0.

Sezon 2019/2020 zostanie zainaugurowany w weekend 10/11 sierpnia.

 

Pin It on Pinterest

Shares