Drugie spotkanie z rzędu przed własną publicznością rozegra Rawia RAWAG Rawicz. Tym razem do Rawicza na mecz 4. kolejki V ligi „RED BOX” przyjedzie Promień Krzywiń.

Rawia po słabym początku sezonu i dwóch porażkach w poprzedniej kolejce przełamała się i zdobyła komplet punktów. Choć nie było to porywające spotkanie to rawiczanie pokazali, że są skuteczni i stworzyli kilka ciekawych akcji bramkowych a Akademię Reissa Poznań pokonali ostatecznie 4:1. Do siatki rywali trafiali Tomasz Skrzypczak, Szymon Światała i dwukrotnie Mariusz Molka a goście mecz kończyli w potrójnym osłabieniu. Po tym triumfie drużyna Jerzego Radojewskiego odbiła się od dna tabeli i obecnie zajmuje 11. miejsce.

Drużyna z Krzywinia także nie najlepiej weszła w sezon 2019/2020. Co prawda na inaugurację Promień zremisował 1:1 z Gromem Plewiska, ale w dwóch kolejnych meczach czerwono – czarno – biali nie zdobyli już punktów przegrywając z drużyną z Dopiewa a w poprzedniej kolejce na własnym stadionie z Drużyną Wiary Lecha 1:2. Zespół prowadzony przez trenera Marka Sowę w ligowej tabeli plasuje się na 14. miejscu.

W ubiegłym sezonie obie drużyny także rywalizowały ze sobą w 4. kolejce. Wówczas pewne zwycięstwo odniosła Rawia. Bramki dla gospodarzy zdobyli w tym meczu Mateusz Pijanowski, Piotr Łoskot i Oskar Maciejewski. Kibice w Rawiczu liczą zapewne na powtórkę takiego wyniku i kolejne zwycięstwo swoich ulubieńców.

Początek meczu Rawia RAWAG Rawicz – Promień Krzywiń w niedzielę, 1 września o godzinie 17:00. Stadion przy ul.Spokojnej.

 

Pin It on Pinterest

Shares