Z zerowym dorobkiem punktowym do meczu 3. kolejki V ligi przystąpią piłkarze Rawii RAWAG Rawicz. Ich rywalem w niedzielnej rywalizacji będzie Akademia Reissa Poznań.

Początek sezonu nie układa się po myśli Rawii. Drużyna ze Spokojnej najpierw pechowo straciła punkty w meczu z GKS-em Dopiewo (ostatecznie wynik zweryfikowano na korzyść rywali) a później porażką 3:2 zakończyła wyjazdowy mecz z Drużyną Wiary Lecha. Bramki dla rawickiej drużyny zdobyli Mariusz Molka i Piotr Łoskot. Dodatkowo już po kwadransie gry boisko z powodu kontuzji opuścić musiał Bartosz Materkowski. W ligowej tabeli podopieczni trenera Jerzego Radojewskiego zajmują przedostatnie 15. miejsce.

Niedzielny rywal Rawii RAWAG, Akademia Reissa Poznań ligowy sezon rozpoczęła od zaciętego meczu z „Kibolami” z Poznania zakończonego remisem 3:3. W poprzedniej kolejce natomiast pomarańczowo – czarni na własnym stadionie pokonali beniaminka rozgrywek – Patrię Buk 2:0. Komplet punktów piłkarzom Akademii w tym meczu zapewnili Daniel Załęski i Jakub Pietrzak. W ligowej tabeli zespół ze stolicy Wielkopolski z 4 zdobytymi punktami zajmuje 4. miejsce.

Obie drużyny rywalizowały ze sobą także w 3. kolejce poprzedniego sezonu. Wówczas mecz zakończył się pewnym triumfem gospodarzy. Bramki dla Rawii zdobyli wówczas Cezary Lorenc, Piotr Łoskot i Tomasz Wawrzyniak.

Początek meczu Rawia RAWAG Rawicz – Akademia Reissa Poznań w niedzielę, 25 sierpnia o godzinie 17:00 na stadionie OSiR przy ul.Spokojnej.

 

Pin It on Pinterest

Shares