W niedzielę o pierwsze wyjazdowe punkty w tym sezonie powalczą piłkarze Rawii RAWAG Rawicz. W Racocie zagrają z miejscowym PKS-em. 

Mecz będzie pojedynkiem drużyn, które sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli, choć dzielą je trzy pozycje. W poprzedniej kolejce lepiej spisali się rawiczanie. Drużyna Jerzego Radojewskiego po golu skutecznego w tym sezonie Mariusza Molki i dwóch trafieniach Michała Skrzypczaka pokonała przy Spokojnej Orkan Chorzemin 3:1. Zwycięstwo pozwoliło piłkarzom Rawii awansować w tabeli na 7. miejsce. Niebiesko – biało – czerwoni wywalczyli jak dotąd 9 punktów – co ciekawe wszystkie te punkty drużyna ze Spokojnej wywalczyła na swoim stadionie. Dwa mecze wyjazdowe – z Drużyną Wiary Lecha i Pogonią Śmigiel kończyły się porażkami 3:2.

Drużyna z Racotu w poprzedniej kolejce zanotowała trzecią porażkę w tym sezonie. PKS przegrał bowiem na wyjeździe z Drużyną Wiary Lecha 3:1. Honorowe trafienie dla niebiesko – białych zdobył w tym meczu Mateusz Pudlicki. W ligowym zestawieniu zespół prowadzony przez Dawida Dominiczaka z 7 zdobytymi punktami zajmuje 10. miejsce.

Poprzedni mecz tych drużyn rozegrany w Racocie był bardzo zacięty i zakończył się remisem 3:3, który w doliczonym czasie gry zapewnił Tomasz Wawrzyniak, zdobywając swojego drugiego gola w tym spotkaniu. Wcześniej bramkarza gospodarzy pokonał także Stanisław Kołeczko. Początek meczu PKS Racot – Rawia RAWAG Rawicz w niedzielę, 22 września o godzinie 16:00.

 

Pin It on Pinterest

Shares