W sobotnie przedpołudnie w Plewiskach Rawia RAWAG rozegra mecz 15. kolejki V ligi. Jej rywalem będzie miejscowy Grom.

W ligowej tabeli obie drużyny dzielą zaledwie dwa punkty, Stawką rywalizacji będzie więc zbliżenie się do czołówki co zagwarantuje spokojną zimę i możliwość komfortowego przygotowania się do rundy wiosennej.

W poprzedniej kolejce Grom po szalonym meczu pokonał na wyjeździe Wiarę Lecha 6:5. Niespotykanym wyczynem w tym meczu popisał się napastnik zespołu z Plewisk, Bartosz Dylewski. Pokonał on bowiem bramkarza Wiary aż 5 razy. Zwycięskie trafienie zanotował natomiast Krystian Łukaszyk. W ligowej tabeli niebiesko – biali z dorobkiem 19 punktów zajmują 9. miejsce.

Rawiczanie w końcówce rundy jesiennej zanotowali lekki spadek formy, ale wciąż są w kontakcie w wyprzedzającymi ich drużynami. W poprzedniej kolejce Rawia w mocno kontrowersyjny sposób uległa na swoim stadionie Koronie Piaski 2:1. Gola dla gospodarzy zdobył Michał Skrzypczak. Niebiesko – biało – czerwoni do meczu z Gromem przystąpią w mocno osłabionym składzie. W powodu nadmiaru żółtych kartek trener nie będzie mógł skorzystać z Patryka Wawrzyniaka, Seweryna Materkowskiego i Michała Skrzypczaka. W ligowej tabeli Rawia z 21 zdobytymi punktami zajmuje 7. miejsce.

Początek meczu Grom Plewiska – Rawia RAWAG Rawicz w sobotę, 16 listopada o godzinie 11:00.

 

Pin It on Pinterest

Shares