Zakończył się proces budowania zespołu Rawii na rundę wiosenną obecnego sezonu. Jak nowych zawodników, atmosferę w zespole i szansę na dobry wynik ocenia Prezes klubu. Michał Rejek?

Pięciu młodych piłkarzy wzmocniło drużynę z Rawicza. Dla części z nich będzie to pierwszy kontakt z seniorską piłką. – Chciałem wzmocnić zespół młodymi, perspektywicznymi zawodnikami i uważam, że nam się to udało! Stworzyliśmy mocny i ciekawy zespół i mam nadzieje, że to zadziała. W zespole jest chemia – to czuć, ale wszystko się okaże! – mówi Michał Rejek.

Jak podkreśla sternik klubu cały zarząd pracuje na to, aby zawodnicy czuli się bardzo dobrze. – Bardzo się staramy, aby zawodnikom nic nie brakowało! Mamy super kontakt z zespołem i mam nadzieje, że to zaprocentuje w sezonie.

Oczywiście wiele o drużynie i formie poszczególnych piłkarzy powiedzą pierwsze wiosenne mecze. – Na boisku różnie się dzieje, ale ja oczekuje od nich, aby gryźli trawę i oczywiście w cudzysłowie umierali za te barwy! – kończy Michał Rejek.

fot. Jakub Kwieciński

 

Pin It on Pinterest

Shares