Drugi remis w meczu sparingowym zanotowali piłkarze Rawii RAWAG. W meczu z Koroną Wilkowice padł wynik 1:1.

W większości czwartkowej rywalizacji przeważali gospodarze. Drużynie Rawii brakowało jednak skuteczności pod bramką przeciwnika. Rawiczanom udało się jednak wyjść na prowadzenie. Po akcji w polu karnym bramkarz gości zablokował co prawda strzał Michał Skrzypczaka, ale dobitka Stanisława Kołeczko była już skuteczna. Przyjezdni jeszcze przed przerwą wyrównali stan rywalizacji. Mimo kolejnych szans obu drużyn wynik po zmianie stron nie uległ już zmianie.

Rawia zagrała w składzie:

Wosiek (30 Machowiak , 60 Wolny ) – Walkowiak ( 45 Stachowiak ), Materkowski B, Gill ( 45 Orłowski), Kubiak – Zaborowski, Skrzypczak T. ( 45 Wawrzyniak T.), Skrzypczak M. ( 45 Świtała ), Kołeczko ( 45 Materkowski S.), Marchewka ( 45 Głowacz ), Molka

Piłkarze Rawii mają teraz tydzień przerwy od treningów a przygotowania do nowego sezonu rozpoczną w najbliższy czwartek. Kolejny sparing drużyna Kamila Pilarskiego rozegra w sobotę, 27 lipca o godzinie 14:00. Rywalem niebiesko – biało – czerwonych będzie Lew Pogorzela. Mecz rozegrany zostanie na stadionie przy ul. Spokojnej.