Beniaminek z Lubonia, Stella będzie rywalem Rawii WALBET Rawicz w niedzielnym meczu 5. kolejki V ligi. 

Stella jest jedną z drużyn, które awansowały do V ligi. Ekipa z powiatu poznańskiego jak dotąd w lidze radzi sobie całkiem dobrze, chociaż w poprzedniej kolejce przegrała na swoim stadionie z Sokołem Pniewy 1:3. Stella w czterech rozegranych meczach wywalczyła 4 punkty i w ligowej tabeli zajmuje 13. miejsce. Zdobyte punkty zespół z Lubonia zawdzięcza pokonaniu Akademii Reissa Poznań 2:0 oraz bezbramkowemu remisowi z Gromem Plewiska.

Rawia w poprzedniej kolejce powiększyła swój dorobek o jeden punkt, remisując w Plewiskach z zaliczanym do grona faworytów do awansu Gromem 1:1. Gola na wagę remisu tuż przed końcem meczu zdobył dla przyjezdnych Hubert Gill. Rawiczanie w ligowej tabeli znajdują się w gronie drużyn, które zdobyły 7 punktów. Podopieczni Kamila Pilarskiego zajmują 5. miejsce. W niedzielę staną przed szansą na rehabilitację za pechową porażkę przed własną publicznością z Koroną Piaski.

Początek meczu Rawia WALBET Rawicz – Stella Luboń w niedzielę, 30 sierpnia o godzinie 17:00. Wstęp na stadion przy ul. Spokojnej jest wolny.

fot. Weronika Skrzypczak

 

Pin It on Pinterest

Shares