Z jednym punktem wracają do Rawicza piłkarze Rawii WALBET Rawicz. W meczu 4. kolejki V ligi rawiczanie zremisowali z Plewiskach z miejscowym Gromem 1:1.

Zespół z Plewisk z tym sezonie nie zanotował jeszcze porażki. Przed piłkarzami Rawii stało więc ciężkie zadanie. W pierwszej połowie żadna z drużyn nie zdołała umieścić piłki w bramce przeciwnika i zespoły schodziły do szatni przy wyniku 0:0. Na otwarcie rezultatu w meczu trzeba było czekać do 70. minuty. Wówczas golkipera Rawi pokonał piłkarz Gromu i miejscowi objęli prowadzenie. Piłkarze Rawii nie załamali się jednak po starcie gola i starali się odpowiedzieć trafieniem. Udało się to w końcówce spotkania a gola na wagę wyjazdowego remisu zdobył Hubert Gill. Dla obrońcy Rawii to pierwszy gol zdobyty po powrocie do rawickiej ekipy.

Grom Plewiska – Rawia WALBET Rawicz 1:1 (0:0)

Rawia: Wosiek – Kubiak, Orłowski, Gill, Skrzypczak M.,Marchewka, Wawrzyniak P., Zaborowski, Molka, Głowacz (73′ Materkowski S.), Robak

Kolejny mecz Rawia rozegra przed własną publicznością w niedzielę, 30 sierpnia. Rywalem drużyny Kamila Pilarskiego będzie Stella Luboń. Początek o godzinie 17:00.