Trzecie spotkanie w ciągu tygodnia rozegra w sobotę Rawia WALBET Rawicz. Jej rywalem w wyjazdowym meczu będzie Grom Plewiska.

Rawiczanie, którzy w środę odrabiali ligowe zaległości i przegrali z Koroną Piaski 1:2 w poprzedniej kolejce pokonali w domowym meczu Akademię Reissa Poznań 1:0. W obu meczach gole dla niebiesko – biało – czerwonych zdobył Michał Skrzypczak, który podobnie jak Piotr Robak ma na swoim koncie dwa zdobyte gole. Rawia w dotychczas rozegranych spotkaniach wywalczyła 6 punktów co sprawia, że podopieczni trenera Kamila Pilarskiego w ligowej tabeli zajmują 6. miejsce. Tyle samo punktów na swoim koncie mają zespoły z Poznania (Wiara i Przemysław) oraz Stęszewa.

Grom to jedna z trzech drużyn, które w tym sezonie nie doznały jeszcze porażki. Po inauguracyjnym triumfie nad Wiarą Lecha w kolejnym meczu piłkarze z Plewisk bezbramkowo zremisowali ze Stellą Luboń a w poprzedniej kolejce także wynikiem 0:0 zakończył się wyjazdowy mecz z Sokołem Pniewy. Grom dotychczas wywalczył więc 5 punktów, które pozwalają drużynie trenera Tomasza Dłużyka plasować się na 7. miejscu.

Początek meczu Grom Plewiska – Rawia WALBET Rawicz w sobotę, 22 sierpnia o godzinie 16:00.

fot. Weronika Skrzypczak

 

Pin It on Pinterest

Shares