Bezbramkowym remisem zakończył się sobotni mecz 6. kolejki V ligi, w którym Rawia w Pniewach zmierzyła się z miejscowym Sokołem.

Rawia w tym sezonie na wyjazdach jeszcze nie przegrała i na rywalizację z Sokołem jechała w celu przedłużenia tej passy. Niestety już na początku meczu goście musieli przeprowadzić zmianę w składzie. W wyniku starcia Mariusz Molka złamał nos a w jego miejsce na boisku pojawił się Patryk Wawrzyniak. W pierwszej połowie Rawia dwukrotnie bardzo groźnie zaatakowała bramkę miejscowych. Gospodarze swoją szansę mieli natomiast po uderzeniu w poprzeczkę przy rzucie rożnym. Gole jednak nie padły i do przerwy było 0:0. Po zmianie stron również żadna z drużyn nie zdołała umieścić piłki w bramce rywala i mecz zakończył się podziałem punktów. Rawia zanotowała więc drugi wyjazdowy remis w tym sezonie i przy triumfie w pierwszym meczu „w delegacjach”  jest niepokonana.

Sokół Pniewy – Rawia WALBET Rawicz 0:0 (0:0)

Rawia zagrała w składzie: Wosiek – Orłowski, Kubiak, Walkowiak, Gill, T.Wawrzyniak, Marchewka, Zaborowski, Molka (7′ P. Wawrzyniak), M.Skrzypczak (81′ B. Materkowski), Robak (70′ Cugier)

Kolejnym ligowym rywalem Rawii będzie Wiara Lecha Poznań. Mecz ten odbędzie się przy Spokojnej w niedzielę, 13 września o godzinie 17:00. Wcześniej, w środę, 9 września podopieczni Kamila Pilarskiego udadzą się do Gostynia na mecz 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu OZPN Leszno. Początek tego meczu o 17:15.