Do ciekawego meczu dojdzie w niedzielę w Rawiczu. W ramach 8. kolejki V ligi przy Spokojnej Rawia WALBET zmierzy się z Przemysławem Poznań.

Patrząc na wyniki uzyskane przez obie drużyny w poprzedniej kolejce oraz na ich pozycję w tabeli należy spodziewać się, że niedzielne starcie przyniesie wiele emocji. Spotkają się bowiem vice – lider z trzecią drużyną, ale mające taki sam dorobek punktowy. Zwycięzca tej rywalizacji zostanie samodzielną drugą drużyną w zestawieniu.

Rawia przystąpi do meczu uskrzydlona świetnym meczem i zasłużonym triumfem nad Drużyną Wiary Lecha 4:1. To pierwsze zwycięstwo nad Wiarą zapewnili rawiczanom Michał Skrzypczak, Mariusz Molka, Sebastian Orłowski oraz Edwin Marchewka. Dwa ostatni trafili do siatki także w poprzednim domowym meczu Rawii (wygranym 4:2 z Stellą Luboń). Po tym triumfie Rawia WALBET powróciła na ligowe podium i z 14 punktami zajmuje 3. miejsce.

Przemysław Poznań także pojawi się w Rawiczu w dobrych humorach. Zespół ten pokonał bowiem w poprzedniej kolejce u siebie Sokół Pniewy 3:0. Zespół ze stolicy województwa podobnie jak rawicka Rawia zanotował jak dotąd jedną porażkę i podobnie z niepokonaną jak dotąd Koroną Piaski (3:2). Drużyna prowadzona przez trenera Przemysława Kaźmierczaka również wywalczyła 14 punktów, ale dzięki mniejszej licznie straconych goli plasuje się na wyższym miejscu niż podopieczni Kamila Pilarskiego.

Początek meczu Rawia WALBET Rawicz – Przemysław Poznań w niedzielę, 20 września o godzinie 16:30. WSTĘP WOLNY.

fot. Weronika Skrzypczak

 

Pin It on Pinterest

Shares