Nie udało się piłkarzom Rawii Walbet Rawicz zainkasować kompletu punktów w starciu z ostatnią w tabeli Pogonią. Mecz 15. kolejki V ligi zakończył się remisem 1:1.

Rawia na mecz do Śmigla jechała z chęcią poprawy humorów i dorobku punktowego po porażce z Piastem Poniec. Ku zaskoczeniu wynik meczu otworzyli miejscowi, którzy w 25. minucie wyszli na prowadzenie. Rawia odpowiedzieć zdołała dopiero w 80. minucie, kiedy rzut karny wykorzystał Michał Skrzypczak.

Pogoń Śmigiel – Rawia Walbet Rawicz 1:1 (1:0)

Rawia zagrała w składzie: Wosiek – Kubiak, Orłowski, S. Materkowski, Walkowiak, P. Wawrzyniak (46′ Robak), Zaborowski, Marchewka, M. Skrzypczak, Molka, Cugier

Kolejnym rywalem podopiecznych Kamila Pilarskiego będzie Orkan Chorzemin. Pierwszy gwizdek meczu przy Spokojnej w sobotę, 14 listopada o godzinie 14:00.