Wyjazdową porażką zakończyli rundę jesienną piłkarze Rawii Walbet Rawicz. W sobotnim meczu 17. kolejki górą okazała się Kania, która triumfowała u siebie 3:1.

Po pół godzinie rywalizacji na prowadzenie wyszli gospodarze. Po błędzie rawickich piłkarzy bramkarza Rawii strzałem z pola karnego pokonał Aleksander Woźniak. Tuż po wznowieniu gry okazji do wyrównania nie wykorzystał Michał Skrzypczak. W 57. minucie Kania prowadziła już 2:0. Chwilę później za niesportowe zachowanie czerwoną kartę zobaczył Seweryn Materkowski. Mimo to w 66. minucie rawiczanie zdołali odpowiedzieć trafieniem. Po wrzutce z rzutu wolnego gola strzałem głową zdobył Hubert Gill. Po upływie czterech minut strzałem z ostrego kąta gola ponownie zdobył Woźniak i ustalił wynik meczu na 3:1 dla Kanii.

Po siedemnastu kolejkach rundy jesiennej Rawia ma 30 punktów. Zajmuje czwarte miejsce – za Koroną Piaski, Kanią Gostyń i Lipnem Stęszew.

Kania Gostyń – Rawia Walbet Rawicz 3:1 (1:0)

Rawia zagrała w składzie: Wosiek – Kubiak, Gill, Orłowski, Walkowiak (67′ P. Wawrzyniak), T. Wawrzyniak, Marchewka (78′ Cugier), S. Materkowski, M. Skrzypczak, Molka (85′ Głowacz), Robak