W czwartkowy wieczór na stadionie przy Spokojnej Rawia Walbet Rawicz w sparingowym meczu zmierzyła się z występującą w leszczyńskiej klasie okręgowej Sarnowianką Sarnowa. Mecz zakończył się triumfem gospodarzy 3:0.

Wszystkie gole w meczu z rywalem prowadzonym przez Tomasza Skrzypczaka rawiczanie zdobyli w pierwszej połowie. Wynik uderzeniem głową po dośrodkowaniu w pole karne otworzył Hubert Gill. Przy drugiej bramce dobrze w polu karnym gości znalazł się piłkarz testowany przez Rawię i pewnym strzałem podwyższył wynik meczu. Tuż przed przerwą rzut karny po zagraniu piłki ręką jednego z graczy Sarnowianki wykorzystał Michał Skrzypczak. W drugiej połowie trenerzy wprowadzili zawodników rezerwowych, mimo kilku okazji z obu stron żadna z drużyn nie zdołała umieścić piłki w bramce rywala.

Rawia Walbet Rawicz – Sarnowianka Sarnowa 3:0 (3:0)