Bartłomiej Wosiek i Sebastian Orłowski – to piłkarze Rawii Walbet Rawicz, którzy w rundzie jesiennej obecnego sezonu rozegrali wszystkie mecze od pierwszej do ostatniej minuty. W 17 meczach spędzili na boisku 1530 minut co daje 25,5 godziny!

Bartłomiej Wosiek, który dołączył do drużyny przed startem sezonu szybko stał się bramkarzem numer jeden i wniósł do zespołu potrzebny spokój i doświadczenie, Wielokrotnie popisywał się interwencjami, które ratowały niebiesko – biało – czerwonych przed stratą gola. Nie zagrał tylko w meczu pucharowym przeciwko Kanii Gostyń – wówczas po 45 minut zagrali Michał Wolny i Jakub Machowiak.

Sebastian Orłowski, po kilku sezonach, w których stopniowo wprowadzany był do pierwszego składu Rawii swoją postawą na treningach wywalczył sobie pewne miejsce w linii defensywy zespołu prowadzonego przez Kamila Pilarskiego. Dodatkowo stoper Rawii w rundzie jesiennej zdobył dwa gole – w meczach ze Stellą Luboń oraz z Wiarą Lecha Poznań. Dwa razy został także ukarany żółtą kartką.

Oprócz wymienionej dwójki we wszystkich jesiennych meczach zagrali także Patryk Wawrzyniak, Edwin Marchewka i Michał Skrzypczak. Nie były to jednak pełne występy.

fot. i grafika: Weronika Skrzypczak 

 

Pin It on Pinterest

Shares