Piłkarze – amatorzy w niższych ligach piłkarskich obecnie nie mogą przygotowywać się do wznowienia rozgrywek. Nie oznacza to jednak całkowitego braku aktywności. Zawodnicy Rawii mają już jednak cele na zbliżającą się rundę wiosenną. Zarówno Michał Skrzypczak jak i Edwin Marchewka zgodnie mówią o zajęciu jak najwyższego miejsca na koniec sezonu 2020/2021.

– Bardzo się cieszę, że wróciłem do klubu, w którym zaczynałem swoją przygodę z piłką nożną. Wierzę, że ciężką pracą i zaangażowaniem uda nam się powalczyć o jak najwyższe miejsce w tabeli ligowej. Walczymy do końca – mówi Michał Skrzypczak, który powrócił do Rawii przed sezonem 2019/2020 a w rundzie jesiennej obecnych rozgrywek sześciokrotnie pokonywał bramkarzy rywali.

 

– Nie brakuje nam zaciętości i determinacji. Ciężko pracujemy, aby pokazać w tym sezonie, że stać nas na jeszcze więcej – dodaje Edwin Marchewka, który zimą ubiegłego roku wypożyczony został do Rawii a latem definitywnie dołączył do niebiesko – biało – czerwonych. 21 – letni pomocnik jesienią zapisał na swoim koncie cztery trafienia.

fot. Weronika Skrzypczak

 

Pin It on Pinterest

Shares