Dwa trafienia Michała Skrzypczaka nie pomogły Rawii Walbet Rawicz w odniesieniu sparingowego zwycięstwa nad Piastem Kobylin. Zespół z powiatu krotoszyńskiego okazał się skuteczniejszy i triumfował 3:2. 

Wynik sparingu nie oddaje przebiegu, jakie miało spotkanie rozegrane w Gostyniu. Rawia była zespołem, który prowadził grę i dochodził do sytuacji bramkowych. Wynik meczu strzałem z bliskiej odległości otworzył Michał Skrzypczak. Piast jeszcze przed przerwą doprowadził do wyrównania. Po zmianie stron rawiczanie popełnili kilka błędów w defensywie, które zakończyły się dwoma trafieniami piłkarzy z Kobylina. Tuż przed końcem meczu rozmiary porażki Rawii pięknym strzałem w samo okienko zmniejszył Michał Skrzypczak.

Rawia Walbet Rawicz – Piast Kobylin 2:3 (1:1)

Rawia: Wosiek ( 55′ Wolny ) – Kubiak (60′ Cugier), Orłowski, Materkowski B. ( 70′ Marszałek ), Walkowiak, – Marchewka, Testowany, Skrzypczak M.,Wawrzyniak T., Wawrzyniak P., (75′ Bojdo), – Robak

Kolejny sparing Rawia rozegra w środę, 24 lutego. Rywalem zespołu prowadzonego przez Kamila Pilarskiego będzie Sarnowianka Sarnowa. Początek meczu w Gostyniu o godzinie 20:30. 

fot. Weronika Skrzypczak

 

Pin It on Pinterest

Shares