W środowym sparingu Rawia Walbet Rawicz przegrała w Trzebnicy z miejscową Polonią 0:2. – Cenny sparing z mocnym przeciwnikiem. Czeka nas jeszcze sporo pracy – mówił po rywalizacji z IV – ligowcem trener Rawii, Kamil Pilarski.

Obecna sytuacja i wynikające z niej ograniczenia sprawiły, że przed drużynami niezwykle intensywny okres przygotowawczy i nie wiele czasu na szlifowanie formy.

Musimy poprawić zarówno grę w defensywie, jak i ofensywie. Myślę, że z takim zaangażowaniem, jakie prezentują zawodnicy w okresie przygotowawczym możemy być spokojni o postawę w lidze – mówi opiekun Rawii

Rawiczanie mają za sobą dwie gry kontrolne ( w pierwszej Rawia pokonała Wiwę Goszcz 4:3) a przed startem rundy wiosennej i pojedynkiem z Koroną Piaski niebiesko – biało – czerwoni rozegrają jeszcze trzy sparingowe spotkania.

Pozostały nam jeszcze trzy sparingi do rozegrania i zrobimy wszystko żeby poprawić te elementy w grze, które nam szwankują – mówi na zakończenie Kamil Pilarski

Kolejny sparing Rawia rozegra w sobotę, 20 lutego. Rywalem rawiczan będzie Piast Kobylin. Początek meczu w Gostyniu o godzinie 14:00.

fot.Weronika Skrzypczak

 

Pin It on Pinterest

Shares