Bez punktów z pierwszego ligowego meczu w tym roku wrócili piłkarze Rawii Walbet Rawicz. W meczu 18. kolejki V ligi lepsza okazała się Korona Piaski, która na własnym boisku wygrała 1:0 umacniając się na pozycji lidera tabeli.

Gospodarze gola dającego im trzy punkty zdobyli w 17. minucie sobotniej rywalizacji po bezpośrednim dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Przyjezdni starali się odpowiedzieć, ale nie przyniosło to oczekiwanego rezultatu. Najbliżej pokonania bramkarza miejscowych był Michał Skrzypczak. Piłkarz Rawii w 77. minucie nie wykorzystał jednak rzutu karnego. W zespole z Rawicza w oficjalnym meczu zadebiutował pozyskany w czwartek Jakub Szymanowski.

Korona Piaski – Rawia Walbet Rawicz 1:0 (1:0)

Rawia: Wosiek – Materkowski B., Orłowski, Szymanowski (45′ Walkowiak), Kubiak, Robak (70′ Cugier), Marchewka (70′ Głowacz), Skrzypczak M., Molka, Zaborowski, Wawrzyniak T.

Kolejny mecz rawiczanie rozegrają w sobotę, 13 marca. Podopieczni Kamila Pilarskiego przy Spokojnej podejmą Grom Wolsztyn. Początek rywalizacji o godzinie 13:00. Transmisję na żywo przeprowadzimy na naszym klubowym profilu na facebook’u!