Reprezentacja Polski w swoim drugim meczu eliminacji Mistrzostw Świata pokonała w Warszawie Andorę 3:0. W 63. minucie rywalizacji na boisku pojawił się wychowanek Rawii, Karol Świderski. Był to dla niego debiut w pierwszej reprezentacji.

Napastnik z Rawicza zmienił na boisku Roberta Lewandowskiego, który wcześniej zdobył oba gole dla polskiego zespołu. W 88. minucie Świderski wykorzystał dośrodkowanie Kamila Grosickiego, wyprzedził obrońcę rywali i umieścił piłkę w bramce ustalając wynik meczu na 3:0. 24 – letni piłkarz zdobył tym samym swoją premierową bramkę w reprezentacji Polski prowadzonej obecnie przez Paulo Sousę.

Polska – Andora 3:0 (1:0)

Polska: Wojciech Szczęsny – Bartosz Bereszyński (60′ Paweł Dawidowicz), Kamil Piątkowski, Kamil Glik, Maciej Rybus (60′ Kamil Grosicki) – Kamil Jóźwiak, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński (73′ Kacper Kozłowski), Arkadiusz Milik (60′ Przemysław Płacheta), 9. Robert Lewandowski (63′ Karol Świderski) – Krzysztof Piątek.

Kolejny mecz reprezentacja Polski rozegra w środę, 31 marca. Rywalem biało – czerwonych w meczu na Wembley będzie Anglia. Początek o 20:45.