Nie tak wznowienie rozgrywek w rundzie wiosennej wyobrażali sobie piłkarze Rawii. Rawiczanie nie mieli argumentów w meczu z Przemysławem Poznań i przegrali 5:0.

Rawia do stolicy województwa jechała z chęcią rewanżu za pechową porażkę przy Spokojnej z rundy jesiennej. Sobotnie spotkanie w Poznaniu rozpoczęło się od ataków gospodarzy. Z upływem czasu do głosu zaczęła dochodzić Rawia. W 35. minucie piłka znalazła się w bramce gospodarzy, ale sędziowie dopatrzyli się spalonego. Chwilę później zespół z Poznania po szybkiej kontrze wyszedł na prowadzenie. Miejscowi jeszcze przed przerwą mogli powiększyć swoje prowadzenie, ale dobrze w bramce spisywał się Bartłomiej Wosiek. Po zmianie stron gospodarze aż czterokrotnie umieścili piłkę w rawickiej bramce i pewnie pokonali Rawię aż 5:0.

Przemysław Poznań – Rawia Walbet Rawicz 5:0 (1:0)

Rawia (skład wyjściowy): Wosiek – Orłowski, Marchewka, Skrzypczak, S. Materkowski, Walkowiak (46′ Kubiak), Molka (88′ Marszałek), P. Wawrzyniak (85′ Bojdo), Szymanowski (46′ B. Materkowski), Głowacz (70′ Gill), Cugier

W sobotę, 1 maja podopieczni Kamila Pilarskiego przy Spokojnej podejmą Promień Krzywiń. Pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 11:00.