Trwa piłkarski maraton w V lidze. Po raz kolejny w środę rozegrana zostanie zaległa ligowa kolejka. Tym razem piłkarze wybiegną na boiska, aby rozegrać mecze w ramach 23. kolejki V ligi. Rawia Walbet Rawicz przy Spokojnej podejmie Sokół Pniewy.

Dla Rawii oraz pozostałych drużyn występujących w V lidze środowa kolejka będzie już siódmą rozegraną w tym miesiącu. Napięty terminarz powoduje, że wiele drużyn boryka się z problemami kadrowymi spowodowanymi żółtymi kartkami oraz kontuzjami.

W poprzednim meczu zarówno Rawia jak i Sokół rywalizowały w meczach wyjazdowych. Bliżej wywalczenia punktu w potyczce w Racocie byli rawiczanie. Niebiesko – biało – czerwoni. Lepsi okazali się jednak gospodarze, którzy po golu zdobytym w doliczonym czasie gry triumfowali 3:2. Bramki dla Rawii w tym meczu strzelili Bartłomiej Głowacz oraz Edwin Marchewka. W ligowej tabeli zespół prowadzony przez trenera Kamila Pilarskiego z 37 punktami zajmuje 7. miejsce.

Sokół w sobotę rywalizował w wyjazdowym meczu z Piastem Poniec. Nie był to jednak udany występ. Zespół w powiatu szamotulskiego przegrał z beniaminkiem V ligi aż 0:5. W ligowej tabeli drużyna prowadzona przez trenera Tomasza Matusiaka z 32 zdobytymi punktami zajmuje 10. miejsce.

Jesienny mecz pomiędzy Sokołem a Rawią zakończył się bezbramkowym remisem. Początek środowej rywalizacji na stadionie przy ul. Spokojnej o godzinie 18:30. 

fot. Weronika Skrzypczak

 

 

Pin It on Pinterest

Shares