Wynikiem 0:0 i podziałem punktów zakończył się sobotni mecz 33. kolejki V ligi, w którym Rawia Walbet Rawicz na wyjeździe zmierzyła się z Orkanem Chorzemin. 

Rawia na mecz z zespołem z powiatu wolsztyńskiego pojechała po czterech kolejnych triumfach. Rawiczanie w starciu z niżej notowanym rywalem mieli nadzieję na kolejny komplet punktów. Mimo, że w sobotnim meczu gole nie padły to oba zespoły miały swoje szanse na to, aby umieścić piłkę w bramce rywala. Ostatecznie ta sztuka się nie udała i mecz zakończył się wynikiem 0:0. Niebiesko – biało – czerwoni od sześciu spotkań nie zaznali goryczy porażki. W tym czasie podopieczni trenera Kamila Pilarskiego odnieśli cztery zwycięstwa oraz dwukrotnie remisowali 0:0.

Orkan Chorzemin – Rawia Walbet Rawicz 0:0 (0:0)

Rawia: Wolny – Orłowski, Robak (86′ Bojdo), Skrzypczak, S. Materkowski, Walkowiak (63′ Marszałek), Molka, T. Wawrzyniak (75′ Głowacz), P. Wawrzyniak, Szymanowski, Cugier (88′ Kopij)

W niedzielę, 20 czerwca szósta w tabeli Rawia rozegra przedostatnie spotkanie w tym sezonie. Na stadion przy Spokojnej przyjedzie lider tabeli Kania Gostyń. Początek meczu o godzinie 17:00.

fot. Weronika Skrzypczak

 

 

Pin It on Pinterest

Shares