W środowy wieczór, w zaległym meczu 24. kolejki V ligi Rawia Walbet Rawicz pokonała w Poznaniu Wiarę Lecha 4:1. Wynik meczu już w 2. minucie otworzył Kamil Cugier, który coraz lepiej radzi sobie w seniorskim zespole. – Ostatnie występy były dla mnie niezwykle udane, pokazałem się z bardzo dobrej strony – powiedział po meczu w Poznaniu napastnik Rawii.

W meczu z silnym i nieprzewidywalnym zespołem z Poznania na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Michał Skrzypczak a po jednym, trafieniu zanotowali Piotr Robak i wspomniany już Kamil Cugier. 18 – letni napastnik Rawii otworzył wynik meczu i potwierdził, że ostatnie mecze układają się dla niego bardzo dobrze. Potwierdzeniem tego są trzy gole strzelone w trzech ostatnich spotkaniach. Łącznie w tym sezonie w 22 rozegranych dotąd meczach Cugier sześć razy pokonywał bramkarza rywali.

Ostatnie występy były dla mnie niezwykle udane, pokazałem się z bardzo dobrej strony. Udało mi się w ostatnim okresie strzelić 3 gole z czego jestem bardzo zadowolony. Cieszę się, że mogę pomóc zespołowi swoimi golami w tak trudnym sezonie. „Liczby” szczególnie dla napastnika są bardzo ważne i z nich często jest rozliczany. Mam nadzieję, że w następnych meczach utrzymam dobrą formę i drużyna w trzech spotkaniach kończących ten sezon będzie mogła liczyć na moje wsparcie – skomentował swoje ostatnie występy napastnik Rawii.

fot. Weronika Skrzypczak

 

Pin It on Pinterest

Shares