W czwartkowym meczu 31. kolejki V ligi Rawia Walbet Rawicz pewnie pokonała na wyjeździe Patrię Buk. W końcówce spotkania debiutanckie trafienie w pierwszej drużynie Rawii zanotował Mikołaj Marszałek. – Cieszę się, że mogłem w taki sposób pomóc drużynie – powiedział po meczu młody obrońca niebiesko – biało – czerwonych. 

W starciu z przedostatnią drużyną w lidze rawiczanie poprawili swój dorobek bramkowy. Przełamał się autor dubletu Piotr Robak. Kolejne trafienia zanotowali Michał Skrzypczak oraz Kamil Cugier. Swojego debiutanckiego gola na seniorskim poziomie strzelił także Mikołaj Marszałek. 18 – letni obrońca, który w tym sezonie występy na boiskach V ligi łączy z reprezentowaniem barw Rawii w zespole juniora starszego na boisku w Buku pojawił się 90. minucie zmieniając Michała Skrzypczaka a chwilę później umieścił piłkę w bramce gospodarzy.

Jestem bardzo szczęśliwy z mojej debiutanckiej bramki w drużynie seniorów. Cieszę się, że mogłem w taki sposób pomóc drużynie i jednocześnie podnieść wynik meczu. Zawsze w meczu daję z siebie wszystko i jeśli tylko będę miał okazję udowodnię to w następnych spotkaniach – skomentował swój występ Mikołaj Marszałek

fot. Weronika Skrzypczak

 

Pin It on Pinterest

Shares