Drugie z rzędu zwycięstwo odnieśli piłkarze Rawii Walbet Rawicz. W czwartkowym meczu 31. kolejki V ligi rawiczanie pewnie pokonali na wyjeździe Patrię Buk.

Rawia do Buku pojechała z chęcią odniesienia kolejnego zwycięstwa. Okazja do tego była dobra, ponieważ Patria zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Do przerwy przyjezdni prowadzili po dwóch golach Piotra Robaka. Niestety pierwsza połowa nie okazała się szczęśliwa dla Huberta Gilla. Obrońca Rawii z powodu kontuzji kolana odwieziony został do szpitala. Po zmianie stron prowadzenie gości podwyższył Michał Skrzypczak. W 80. minucie gospodarze zdołali pokonać Michała Wolnego i zanosiło się na ciekawą końcówkę. W niej jednak do głosu doszli młodzi piłkarze Rawii. Najpierw debiutanckie trafienie w seniorskiej drużynie zanotował Mikołaj Marszałek a chwilę później wynik na 5:1 ustalił Kamil Cugier.

Patria Buk – Rawia Walbet Rawicz 1:5 (0:2)

Rawia: Wolny – Orłowski, Robak (90′ Bojdo), Skrzypczak (90′ Marszałek), S. Materkowski, Gill (20′ Walkowiak), Molka (73′ Głowacz), T. Wawrzyniak, P. Wawrzyniak, Szymanowski, Cugier

W niedzielę Rawia ponownie powalczy o ligowe punkty. Podopieczni Kamila Pilarskiego przy Spokojnej zagrają z Pogonią Śmigiel. Początek meczu o godzinie 15:00.