Drugą sparingową porażkę ponieśli piłkarze Rawii Walbet Rawicz. We wtorkowy wieczór rawiczanie przegrali z beniaminkiem dolnośląskiej IV ligi, Baryczą Sułów 1:3.

Spotkanie ze świeżo upieczonym IV – ligowcem było trzecim spotkaniem Rawii w okresie przygotowawczym. Po raz trzeci też niebiesko – biało – czerwoni zmierzyli się z rywalem z wyższej ligi. Pierwsza połowa wtorkowego sparingu przebiegła pod dyktando gości ze Sułowa. Ekipa Baryczy skutecznie finalizowała swoje akcje a Michał Wolny trzykrotnie musiał wyjmować piłkę z bramki.

W drugiej połowie swoje szanse na zdobycie gola miała także Rawia. Bramkarza gości strzałem z rzutu karnego pokonał Michał Skrzypczak i zmniejszył rozmiary porażki na 1:3.

Rawia Walbet Rawicz – Barycz Sułów 1:3 (0:3)

Już w piątek Rawia rozegra kolejne sparingowe spotkanie. Podopieczni trenera Kamila Pilarskiego przy Spokojnej zmierzą się z IV – ligowym MKP Wołów. Początek o godzinie 19:00.