W sobotę oficjalnie nowym piłkarzem Rawii został Sebastian Zagórski. Doświadczony piłkarz został tym samym pierwszym zawodnikiem pozyskanym przez rawicki klub w letnim okienku transferowym. – Pomogę Rawii na tyle, na ile będę mógł w osiągnięciu jak najlepszego wyniku w nadchodzącym sezonie – powiedział 33 – letni pomocnik. 

33 – letni piłkarz jest wychowankiem Piasta Żmigród a w poprzednim sezonie występował w barwach Baryczy Sułów. Dołączył do drużyny prowadzonej przez Kamila Pilarskiego przed rozpoczęciem sezonu 2021/2022 i pojawiał się na boisku w meczach sparingowych. Co ciekawe nowy piłkarz Rawii był już blisko zakończenia swojej piłkarskiej kariery.

W sumie to już miałem kończyć swoją przygodę z piłką, ale zadzwonił do mnie trener Kamil Pilarski z którym bardzo dobrze się znam i zapytał się czy nie chce jeszcze pograć i to wtedy pomyślałem sobie – „czemu nie?”. Lubię to robić, więc jeszcze pogram i pomogę Rawii na tyle, na ile będę mógł w osiągnięciu jak najlepszego wyniku w nadchodzącym sezonie. – powiedział Sebastian Zagórski.

fot. Weronika Skrzypczak

 

Pin It on Pinterest

Shares