W najbliższą niedzielę piłkarzy Rawii Walbet Rawicz czeka wyjazdowy pojedynek w ramach 2. kolejki V ligi grupy III. Rywalem rawiczan będzie Zefka Kobyla Góra.

Przed tygodniem obie drużyny zainaugurowały nowy sezon. W lepszych humorach po pierwszym meczu są piłkarze Zefki. Drużyna w Kobylej Góry na początek wywiozła komplet punktów z Pleszewa, gdzie pokonała miejscową Stal 1:0. Trzy punkty ekipie z powiatu ostrzeszowskiego, prowadzonej przez Krzysztofa Laskowskiego zapewnił doświadczony Maciej Stawiński. W ligowej tabeli Zefka Kobyla Góra plasuje się na 5. miejscu.

Rawia w pierwszej kolejce na własnym stadionie zmierzyła się z Krobianką i musiała uznać jej wyższość. Mimo, że gospodarze prowadzili po golu Mateusza Witkowskiego a przed przerwą stan meczu wyrównał Edwin Marchewka to w drugiej połowie strzelali już tyko goście. Zespół z Krobi pokonał ostatecznie Rawię 4:2. W ligowej tabeli drużyna prowadzona przez Kamila Pilarskiego w gronie zespołów, które przegrały swoje mecze zajmuje 14. miejsce.

Początek meczu Zefka Kobyla Góra – Rawia Walbet Rawicz w niedzielę, 29 sierpnia o godzinie 17:00.